kolczyki w Idolo.pl  (109)

Galerie zdjęć kolczyki (87)

 • Perfumy w kolczykach
  artykuł 0 4.13

  Aby pięknie pachnieć nie trzeba koniecznie skrapiać się perfumami od stóp do głów ryzykując przebarwienia, podrażnienia i nadmiar zapachu. W sieci kupić już można pachnącą biżuterię… więcej »

 • W stylu BOHO
  artykuł 0 2.67

  Styl BOHO – naturalny, zwiewny, lekki z odrobiną drapieżności. Dzięki niemu podkreślimy naszą kobiecość oraz charakter. Długie kolczyki piórka oraz naszyjniki połączone ze skórą,... więcej »

 • Katie Holmes w reklamie biżuterii H.Stern
  artykuł 1 3.91

  Katie Holmes ambasadorką biżuterii marki H.Stern. Po dłuższej przerwie, kariera Katie nabiera tempa. Już po raz drugi została twarzą kampanii reklamowej wyjątkowej biżuterii. więcej »

 • Biżuteria dla fanów sagi 'Zmierzch'
  artykuł 0 2.33

  Historia miłości przystojnego wampira Edwarda i pięknej Belli urzekła miliony na całym świecie. Stała się także inspiracją do stworzenia specjalnej kolekcji biżuterii diva Twilight, która pod... więcej »

 • Kobiety kochają diamenty – kryształowa kolekcja divy
  artykuł 0 2.30

  „Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” śpiewała Marilyn Monroe w 1953 roku w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”. Z pewnością miała rację. Aktorka doskonale... więcej »

 • Design Friendly - Mishu Design nowa marka biżuterii na rynku polskim
  artykuł 9 2.73

  Złoto i srebro najlepszych prób zamknięte w subtelnych, nowoczesnych formach - to sedno wyjątkowych kolekcji nowej marki biżuteryjnej na rynku Polskim - Mishu Design. więcej »