kim kardashian w Idolo.pl  (6)
 • Najlepsze uczesania gwiazd z roku 2011
  artykuł 1 3.14

  W ramach kolejnego styczniowego podsumowania minionego roku przypominamy Wam fryzury gwiazd, które naprawdę zrobiły na całym świecie wrażenie… więcej »

 • Mroczna sesja Kardashianów
  artykuł 0 2.41

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia rodzina Kardashianów ociepla swój wizerunek, by tym samym przedłużyć swój żywot w błysku fleszy. Pozew rozwodowy, który Kim wniosła po zaledwie 72 dniach od... więcej »

 • Wyglądać ładnie bez makijażu
  artykuł 4 3.59

  Nieustannie donosimy Wam o nowinkach w makijażu i kosmetycznych trendach, które trzeba wypróbować. A tymczasem, wciąż największą sensacją medialną okazują się gwiazdy, który wyszły na światło... więcej »

 • Gładkie upięcia - fryzury z czerwonych dywanów
  artykuł 2 2.75

  Gładko zaczesane i spięte w kok włosy to klasyczna, ponadczasowa i uniwersalna fryzura, pasująca kobietom o każdym typie urody. Jeśli szukasz inspiracji, jak uczesać się na wielkie wyjście,... więcej »

 • Twój hollywoodzki styl
  artykuł 0 4.55

  Portal makeupforlife.net zapytał kobiety, z jakim gwiazdorskim stylem się najbardziej utożsamiają. Wyniki mówią dużo o nas samych… Okazało się, że najbardziej inspirującym (35%... więcej »

 • Nago bez retuszu?
  artykuł 0 2.40

  Dziś już nikt nie wierzy w okładki i zdjęcia w magazynach, bo każdy słyszał o Photoshopie. Ale może pora na powrót do natury? Już w zeszłym roku kilka słynnych gwiazd kina i mody wystąpiło... więcej »