kenzo w Idolo.pl  (11)

Galerie zdjęć kenzo (3)

 • Trendy 2012 - motywy orientalne
  artykuł 0 2.41

  Daleki Wschód styka się z współczesną prostotą. Tego roku orient ożywa na nowo i miesza się z przepychem carskiej Rosji. Kreacje zyskują na wzorach, kolorach i ogromie detali, które nadają... więcej »

 • Nakrycia głowy w 2011 roku
  artykuł 0 2.28

  Co będziemy nosić na głowie w roku 2011? Będą kapelusze małe i duże, opaski oraz finezyjne woalki. Większość nakryć głowy jest kreowanych muzyką a konkretnie rockiem, jazzem i popem.... więcej »

 • Twarz przyszłości - Marcelina Sowa
  artykuł 0 3.94

  Chociaż jej uroda budzi spore kontrowersje w świecie mody, Karl Lagerfeld nazwał ją twarzą przyszłości. Nie obce jej pokazy Prady, Diora ani Yves Saint Laurent. Reklamowała Simple,... więcej »

 • Pokaz kolekcji Kenzo 2010/2011
  artykuł 0 1.08

  Kobieco, ale z nutką męskiej garderoby - tak wyglądają propozycje Kenzo na najbliższy sezon. Rozkwitające pąki róż oraz kapelusze były nie odłączanym atrybutem niemal każdej kreacji. Kenzo... więcej »

 • Rosyjski folklor jest trendy
  artykuł 0 3.24

  Rosja jest w modzie, a fascynacja nią nie kończy się na matrioszkach. Motywy nawiązujące do kultury ludowej naszego wschodniego sąsiada pojawiają się także na opaskach na nadgarstek... więcej »

 • Trendy płaszcze na wiosnę 2010
  artykuł 1 2.36

  Po inspiracje sięgnęliśmy do największych projektantów prezentując ich propozycje na nadchodzącą wiosnę. Specjalnie dla naszych czytelniczek wybraliśmy top 10 najciekawszych płaszczy. Każda z... więcej »