kapelusze w Idolo.pl  (48)

Artykuły kapelusze (9)

 • Stylizacje idolo - modne kapelusze
  artykuł 0 3.36

  Kapelusze to absolutny hit tej jesieni, który sprawi, iż twoja stylizacja będzie wyglądała rodem z lat 20' lub 30'. Wybór kapeluszy jest ogromny. Możemy wybierać w różnorodnej kolorystyce... więcej »

 • Salonowe trendy - zobacz co gwiazdy noszą na głowie!
  artykuł 0 3.02

  Kapelusze, czapki, toczki i stroiki w modzie! W tym sezonie w naszych garderobach powinno znaleźć się miejsce na nakrycia głowy. Teraz nosimy je nie tylko, aby było nam ciepło, ale również... więcej »

 • Najmodniejsze czapki, kapelusze, opaski na jesień/zimę 2012/13
  artykuł 2 2.81

  Niezbędnym dodatkiem na chłodne dni będą różnego rodzaju nakrycia głowy. Wybór mamy ogromny: od tradycyjnych czapek z pomponem, beretów, kapeluszy, opasek, nauszników, aż po futrzaki. więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - etniczny styl
  artykuł 0 3.42

  Kto z nas nie lubi ostrej jazdy bez trzymanki? W sklepach pojawiło się wiele niezwykłych pomysłów zainspirowanych modą dzikiego zachodu. Kapelusze, kowbojskie buty, kamizelki, indiańskie pióra... więcej »

 • Moda plażowa - przegląd na lato 2011
  artykuł 1 1.49

  Co zabrać ze sobą na plażę? Mnóstwo modnych rzeczy! Okulary, chusty, spodenki czy kolorowe ręczniki z chęcią wpakują się do twojej torby. Chcesz przejrzeć co oferują poszczególne marki?... więcej »

 • Nakrycia głowy w 2011 roku
  artykuł 0 2.28

  Co będziemy nosić na głowie w roku 2011? Będą kapelusze małe i duże, opaski oraz finezyjne woalki. Większość nakryć głowy jest kreowanych muzyką a konkretnie rockiem, jazzem i popem.... więcej »

 • Nakrycia głowy - trendy zimowe 2010/2011
  artykuł 2 1.53

  Tego roku czapki, berety i kapelusze nie tylko ochronią nas przed mrozem, ale również dodadzą modnego akcentu do stylizacji. Na najbliższy sezon wciąż będą modne kapelusze. Te typowo... więcej »

 • Biżuteria Michelle Lane
  artykuł 0 4.49

  Biało-granatowa kolorystyka z czerwonymi akcentami, paski, kotwice, plecionki, kapelusze, duże torby i koniecznie białe okulary to kwintesencja marynarskiego stylu. Jego świetnym dopełnieniem... więcej »

 • Monsoon Accessorized Limited w Warszawie!
  artykuł 0 3.46

  Brytyjska firma Monsoon otworzyła swój pierwszy sklep z akcesoriami i dodatkami Accessorized w Polsce. To dobra wiadomość dla mieszkanek Warszawy i okolic. Salon znajduje się bowiem w... więcej »