kalosze w Idolo.pl  (20)

Galerie zdjęć kalosze (14)

 • Modne kalosze - trendy na jesień i zimę 2012/13
  artykuł 0 3.20

  Stanowią doskonałą ochronę przed deszczem. Na pogodę w kratkę nie mają sobie równych. Mowa o kaloszach, które wiodą prym w tym sezonie. Jeśli jeszcze nie przekonałaś się do tego obuwia, zobacz... więcej »

 • Kalosze na deszczowe dni od Hunter - Trendy na jesień 2012
  artykuł 0 3.92

  Oferta marki Hunter na sezon jesień-zima 2012 zdaje się być najbardziej zróżnicowaną i innowacyjną w dorobku firmy. Miłośników kultowych kaloszy zachwycą nowe faktury, kolory oraz tkaniny, a... więcej »

 • Wiosenne obuwie - jakie wybrać?
  artykuł 0 2.71

  W nowy sezon wkraczamy w nowych butach! Nie bez powodu wiosenne zakupy zwykle zaczynamy właśnie od butów. Po długiej zimie większość z nas marzy o tym, by jak najszybciej wskoczyć w wygodne... więcej »

 • Przegląd kaloszy na jesień 2010
  artykuł 1 3.01

  Jesień potrafi zachwycać kolorami, ale także przygnębiać deszczem. Aby wyjść chandrze na przeciw i bez obawy spacerować, skakać pośród kałuż, proponujemy radosne kalosze. Praktyczne, urocze i... więcej »

 • DeeZee kalosze na wiosnę
  artykuł 0 2.77

  Kalosze stały się hitem- nie ma co ukrywać. Prześcigając się w najróżniejszych modelach, kolorach czy wzorach. Butik Deezee proponuje krótkie kalosze w kwiatowe wzory, zakończone podeszwą o... więcej »

 • A ja noszę kalosze!
  artykuł 0 2.78

  Zima powoli się kończy, wielkimi krokami zbliża się wiosna. W marcu, wiadomo – jak w garncu. Trochę słońca, dużo wiatru, a najwięcej… deszczu. Deszcz równa się kałużom, błotu,... więcej »