• Milla Jovovich w kalendarzu Campari
  artykuł 0 2.26

  Milla Jovovich została twarzą Campari. Przez kolejne dwanaście miesięcy będzie promowała tenże alkohol, jak również spoglądała się na nas ze stron kalendarza marki. więcej »

 • Moda na… ciążę?
  artykuł 0 3.43

  Ostatnie dwa lata pokazały, że w mediach atrakcyjne są nie tylko super płaskie brzuszki - ciężarne gwiazdy zaczęły się ze swym macierzyństwem obnosić i świat zapiał z zachwytu. Nie ma się... więcej »

 • Gładkie upięcia - fryzury z czerwonych dywanów
  artykuł 2 2.75

  Gładko zaczesane i spięte w kok włosy to klasyczna, ponadczasowa i uniwersalna fryzura, pasująca kobietom o każdym typie urody. Jeśli szukasz inspiracji, jak uczesać się na wielkie wyjście,... więcej »

 • Styl gwiazdy: Jessica Alba
  artykuł 1 2.82

  Ulubiona dziewczyna Hollywoodu i jedna z najbardziej pożądanych aktorek nie jest wcale chodzącym wampem. Zobaczcie jak można być sexy, bez silikonu i negliżu… Jessica Alba ma swój... więcej »

 • Pro street, czyli za czym polują uliczni hunterzy
  artykuł 0 2.87

  Muzyka, taniec, graffiti, streetowe sporty takie jak parkour czy deska, słowem – ulica. Wszystko to, co określa nasz styl, określa również moda. Wiesz to, jeśli spędziłeś choć trochę... więcej »

 • Nowe wcielenie Jessici Alby
  artykuł 3 2.12

  Znana, młoda i utalentowana aktorka. Jej egzotyczna uroda inspiruje i rozpala zmysły. A tak wygląda jej najnowsza sesja dla magazynu Genlux. Jakże inna od codziennego wizerunku Jessici. Nie... więcej »