• Sypialnia z oknem na świat
  artykuł 0 2.75

  Oto rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie kontakt z naturą o każdej porze dnia i nocy. Duże, przestronne okna to doskonały sposób nie tylko na bliskość z naturą, ale również na optyczne... więcej »

 • Najnowsze stylizacje uliczne - jesień/zima 2011/2012
  artykuł 15 2.53

  Moda uliczna to najlepsze źródło inspiracji i dowód na to, że bycie sobą popłaca. Dziś podejrzymy modę światową, którą prezentują na co dzień modelki, między innymi Anja Rubik. Made in Hong... więcej »

 • Męskie inspiracje - stylizacje Idolo
  artykuł 2 2.36

  Wraz z nadchodzącym sezonem - wiosna/lato 2010 - nie zapomnieliśmy o naszych mężczyznach. Zgodnie z najnowszym trendem zaciągniętym rodem z westernów, postanowiliśmy zastosować go w męskich... więcej »

 • Wiosenne stylizacje na Wielkanoc 2010
  artykuł 1 2.20

  Jeśli jak co roku planujesz ubrać się w czarno-białą garsonkę na święta - stanowczo mówimy NIE. Nie zapominaj o tym, że wiosna powinna wejść również do twojej garderoby a kolor świątecznych... więcej »

 • Moda w stylu Reporter - lato 2009
  artykuł 3 2.92

  Całość kolekcji damskiej i męskiej Reportera opiera się na podziałach tematycznych, w których najnowsze trendy zostały zaakcentowane poprzez najbardziej charakterystyczne modele. Dodatkowym,... więcej »