impreza w Idolo.pl  (79)

Galerie zdjęć impreza (50)

 • Najlepiej ubrane gwiazdy na 5 urodzinach Party
  artykuł 6 3.02

  Urodziny Party były wielkim medialnym wydarzeniem na które przybyło wiele gwiazd i celebrytek. Która z nich zaliczyła stylizacyjną wpadkę a która zdała egzamin celująco? więcej »

 • Sukienki weselne!
  artykuł 0 2.65

  Sezon na wesela już się rozpoczął, a wraz z nim wielkie szukanie weselnych kreacji. Na jakiego typu sukienkę postawić? To pytanie zapewne zadręcza niejedną z nas. Elegancja, szyk i klasa... więcej »

 • W co się ubrać na wesele - zobacz nasze propozycje!
  artykuł 1 2.83

  Zostałaś zaproszona na ślub i przyjęcie weselne, jednak nie wiesz, w co ubrać się na tak uroczystą okazję? Będziesz świadkować podczas ślubu lub jesteś mamą panny młodej i wybór kreacji spędza... więcej »

 • Stylizacje Idolo - majówka!
  artykuł 0 2.61

  Pierwsze ciepłe, wiosenne dni zachęcają, by poszaleć z garderobą! Tego roku postawmy na energetyczne kolory - od razu poczujemy się lepiej. Możemy wybierać spośród super modnych pasteli oraz... więcej »

 • XV Gala Moda&Styl 22 stycznia w Soho Factory
  artykuł 0 2.76

  22 stycznia o godz. 19.00 w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie odbędzie się XV Gala Moda&Styl. Impreza od lat ma ugruntowaną markę i należne miejsce na mapie modowych i... więcej »

 • Wieczorowe sukienki - przegląd 2012
  artykuł 0 3.14

  Nadchodzi czas, gdy każda z nas chętnie włoży wyjątkową sukienkę na wyjątkową okazję. A tych w najbliższym czasie będzie co niemiara! Aby łatwiej było ci wybrać tę najmodniejszą i najlepszą... więcej »