house w Idolo.pl  (62)

Galerie zdjęć house (36)

 • Najmodniejsze czapki, kapelusze, opaski na jesień/zimę 2012/13
  artykuł 2 2.81

  Niezbędnym dodatkiem na chłodne dni będą różnego rodzaju nakrycia głowy. Wybór mamy ogromny: od tradycyjnych czapek z pomponem, beretów, kapeluszy, opasek, nauszników, aż po futrzaki. więcej »

 • Marynarki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 3.19

  Uwielbiane przez większość z nas marynarki zawsze pozostają w modzie. Jeśli znudziły wam się zeszłoroczne łupy, a jednocześnie chcecie odświeżyć swoją garderobę, zobaczcie najnowsze propozycje... więcej »

 • Swetry na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 3.93

  Chłodnych dni mamy coraz więcej. Nadszedł więc czas, aby pożegnać letnią garderobę i wyjąć zimową kolekcję. Nim wskoczymy w jesienne i zimowe płaszcze, nieocenione jak zwykle będą różnego... więcej »

 • Kwiaty na jesień 2012!
  artykuł 0 2.48

  Co powiecie na letni akcent w jesiennych strojach? Mowa o kwiatowych motywach, które zdominowały światowe wybiegi, zagościły w modzie ulicznej i pozostały w niej na dłużej. więcej »

 • Preppy look - moda z ławki szkolnej!
  artykuł 0 2.60

  Styl czerpiący inspiracje z mody studentów amerykańskich może stać się hitem w polskich szkołach. Zobaczcie jak ubrać się w stylu preppy. więcej »

 • Trendy na lato - turkusowy
  artykuł 0 3.35

  Odcienie morza i wody w połączeniu z neutralną bielą oraz letnią opalenizną prezentują się wyśmienicie! Tego lata postawmy na lekkie i świeże stylizacje w odcieniach turkusu, lazuru, szafiru... więcej »