• Fryzury rodem z filmu
  artykuł 0 3.19

  Wspaniałą gratkę dla miłośniczek starego kina przygotowała firma Revlon Professional – inspirowane latami 50-tymi i 60-tymi fryzury przywołały nostalgię, ale też i seksapil dawnych... więcej »

 • Styl gwiazdy: Kerry Washington
  artykuł 0 4.27

  Drugoplanowa ciemnoskóra aktorka z pewnością zasługuje na błyski fleszy – nie tylko bowiem jej uroda ale i styl są naprawdę zniewalające i wciąż oryginalne, o co w Hollywood czasem trudno. więcej »

 • Styl gwiazdy: Amber Heard
  artykuł 0 2.22

  Rozkwitająca dopiero w świecie kina gwiazda swoim blaskiem i klasą zawstydziłaby największe legendy Hollywoodu. Bo choć młoda, atrakcyjna, z niesamowitą figurą, nigdy nie popada w nowoczesny... więcej »

 • Styl gwiazdy: Neve Campbell
  artykuł 1 2.88

  Wraca właśnie na ekrany kinowe, aby postraszyć nas w czwartej już części horroru „Krzyk”. To na filmie, bo w rzeczywistości aktorka wywołuje zdecydowanie pozytywne wrażenie, nie... więcej »

 • Kate Hudson promienieje w ciąży
  artykuł 1 4.41

  Kto powiedział, że kobieta w ciąży traci urok? Najlepszym przykładem, że jest zupełnie odwrotnie jest amerykańska aktorka, Kate Hudson, która, niedługo przed rozwiązaniem, prezentuje się wręcz... więcej »

 • Joanna Krupa twarzą Frederick’s of Hollywood
  artykuł 1 2.76

  Śliczna "Dżoanna" rozpoczęła współpracę z amerykańską marką Frederick’s of Hollywood i promuje ich najnowszą kolekcję bielizny. Bielizna sprzedawana jest wyłącznie w ekskluzywnych... więcej »