grill w Idolo.pl  (6)
 • Nowoczesny grill w ciekawym wydaniu
  artykuł 0 3.64

  Grill to nieodzowny element każdych wiosennych spotkań na tarasie czy w ogrodzie. Po długiej zimie czas rozgrilować się na dobre! Aby móc w pełni cieszyć się z biesiadowania, warto rozejrzeć... więcej »

 • Stylizacje na grilla dla niej i dla niego
  artykuł 0 2.71

  Sezon piknikowo-grillowy w pełni. Zobacz co włożyć na siebie by czuć się swobodnie ale również a może przede wszystkim modnie. Przed Wami kilka propozycji na ciepłe, wiosenne grillowe wieczory. więcej »

 • Stylizacje Idolo - majówka!
  artykuł 0 2.61

  Pierwsze ciepłe, wiosenne dni zachęcają, by poszaleć z garderobą! Tego roku postawmy na energetyczne kolory - od razu poczujemy się lepiej. Możemy wybierać spośród super modnych pasteli oraz... więcej »

 • Stylizacje Idolo - majówka
  artykuł 3 1.64

  Weekend majowy tuż tuż, więc czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Grill na działce u znajomych, czy piknik w lesie pozwala nam na luz w zakresie stroju, ale wcale nie oznacza, że... więcej »

 • Czas na piknik
  artykuł 1 2.47

  Lubisz wyruszyć za miasto i raczyć się przysmakami w gronie przyjaciół na świeżym powietrzu? Upewnij się zawczasu, że masz wszystko, czego potrzebuje królowa pikników. Podstawa to... więcej »

 • Sprzęt do BBQ
  artykuł 0 2.72

  Sezon na grilla to nie tylko zapotrzebowanie na ciekawe przepisy i słoneczne popołudnia – w ogrodzie trzeba przecież postawić gościa honorowego, czyli sam ruszt. Wybór jest wielki... więcej »