gorsety w Idolo.pl  (23)

Galerie zdjęć gorsety (18)

 • Jak gwiazdy noszą najnowsze trendy?
  artykuł 0 2.66

  Sezon wiosna/lato 2012 na dobre rozkwitł pełną gamą trendów! Wiemy już, że prym wiodą pastele, baskinki, spódnice z asymetrycznym dołem oraz różnorodne wzorzyste nadruki. Podpowiadaliśmy, jak... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - gorsety
  artykuł 0 2.39

  W tym sezonie chwalimy się płaskimi i pięknie wyrzeźbionymi okolicami talii i brzucha. Nie tylko na plaży czy basenie, ale również na ulicy! Hitem sezonu wiosna/lato 2012 są krótkie, gorsetowe... więcej »

 • Bielizna na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 6 2.45

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dodatków oraz torebek, dziś przyjrzymy się bliżej bieliźnie! Nic tak nie dodaje pewności siebie jak dobrze dobrana, ładna bielizna. Niektóre kobiety kupują ją... więcej »

 • Zmienność kobiet po zmierzchu
  artykuł 0 3.91

  To, że kobieta zmienną jest, każdy wie. Jednak prawdziwą sztuka opanowaną przez kobiety jest odgrywanie różnych ról, w zależności od przyświecającego nam celu. Większość przedstawicielek płci... więcej »

 • Pokaz Katarzyny Konieczko
  artykuł 2 3.86

  Artystyczne gorsety młodej projektantki podbiły polski rynek. Do jej wiernych klientów należy m.in. innymi słynna wokalistka Doda. We-Dwoje.pl miało okazję zobaczyć, jak prezentowały się... więcej »