• Moda na wiosnę i lato 2012 - pastele
  artykuł 0 3.78

  Tej wiosny bez wątpienia rządzić będą pastele! Zgodnie potwierdzają to zarówno wielcy projektanci, jak i sieciówki, modowi blogerzy i trendsetterzy z mody ulicznej. Nastawcie się zatem na... więcej »

 • Trendy 2012 - imprezowe stylizacje prosto z wybiegu
  artykuł 0 2.70

  Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają najgorętsze imprezowe stylizacje na rok 2012, koniecznie zajrzyj to tego artykułu! Zobacz, co proponują najwięksi projektanci i wybierz swoje inspiracje na... więcej »

 • Trendy 2012 - koronkowa czerń
  artykuł 0 1.92

  Jeden z najseksowniejszych trendów tej zimy! Posiada niepokojącą nutę gotyku, ale nade wszytko jest niezwykle zmysłowy! Czerń zestawiana z jedwabiami, koronkami a nawet splotami wełny,... więcej »

 • Drew Barrymore muza Hollywood
  artykuł 1 1.44

  Piękna aktorka, której uśmiech sprawia że wybaczane są jej niezliczone grzeszki, ponownie zachwyca. Ruda muza zainspirowała znaną fotografkę Norman Jean Roy, o to efekty spotkania: więcej »

 • Armani na jesień
  artykuł 1 1.44

  Czyli podglądamy ultra gorący look zza kulis prywatnego pokazu wielkiego mistrza Armani na jesień - zimę 2011/2012… W oczy rzucają się przede wszystkim… pomarańczowe oczy.... więcej »

 • Trendy 2011 - Suknie
  artykuł 7 2.69

  Suknie i sukienki należą do najbardziej pożądanych części garderoby na całym świecie. Co w tym sezonie proponują styliści i projektanci? Różnorodność, fuzję i świeżość, bo w tym sezonie będzie... więcej »