gatta w Idolo.pl  (36)

Galerie zdjęć gatta (11)

 • Gatta w stylu Twiggy
  artykuł 0 3.00

  Kim jest Twiggy, czyli tak naprawdę Lesley Hornby, wiedzą niemal wszyscy. Modelka w latach 60. i 70. była znana przede wszystkim ze swoich dużych, błękitnych oczu, długich rzęs i wyjątkowo... więcej »

 • Black or white – kolekcja Gatta Bodywear w dwóch kolorach
  artykuł 0 3.00

  Wydaje się, że biel w modzie jest od zawsze. Natomiast czerń na salony, w czasie barwnej belle époque, wprowadziła Coco Chanel, która uważała, że nikt nie wyróżnia się z tłumu bardziej niż... więcej »

 • Moda z ulicy - stylizacje zimowe
  artykuł 0 3.30

  Zima nie oznacza nudnego ubioru, gdzie czapka zakrywa nam oczy, a szalik usta... Dziewczyny z sieci wiedzą o tym doskonale i wykorzystują okazję do łączenia warstw w ciekawy sposób, tak by ich... więcej »

 • Modnie i kobieco przy świątecznym stole z Gattą
  artykuł 0 3.74

  Każda kobieta w wigilijną noc chce wyglądać niebanalnie i kobieco. Na ten wieczór porzucamy codzienne ubrania. Z szafy wybieramy natomiast rzeczy wyjątkowe, świąteczne. Klasyczne sukienki,... więcej »

 • Moda z ulicy - zimowy look
  artykuł 0 2.35

  Listopad to początek naprawdę chłodnych wieczorów. Dziewczyny jednak doskonale wiedzą, jak ubrać się ciepło i modnie! Warstwy, futerka i ciekawe rozwiązania dodatków inspirują do świetnych... więcej »

 • Ciepłe swetry od Gatty w sam raz na chłodną jesień
  artykuł 0 2.39

  Na chłodne jesienne dni i długie, zimowe wieczory Gatta oferuje swoim klientkom wyjątkowo ciepłe swetry, kamizelki i poncza z odzieżowej kolekcji Gatta Bodywear. Okrycia cechuje kobieca linia... więcej »