Agata Chabierska27 Lip 2011

Uroda z iPada

A co jeśli najlepszym doradcą ds. urody jest nie koleżanka ani ulubiony magazyn, ale komórka? Nasze poszukiwania kosmetyczne wydają się wkraczać w zupełnie nowy etap…

Uroda z iPada

Nowa platforma Apple zaprojektowana dla iPadów ma zadawać użytkownikowi interaktywne pytania o stan włosów i skóry w odpowiedzi generując nie tylko wskazówki pielęgnacyjne, ale też najnowsze kosmetyki mogące pomóc problemom. Do programu przystąpiły już takie firmy jak Lancome, Dove czy Maybelline, a ostatnio również L’Oreal. Zamiast więc chodzić po perfumeriach i wyszukiwać pieczołowicie nowinek i recenzji w Internecie, będziemy mogły wszystko mieć dobrane i przesłane na iPad.

Uroda z iPada

Maybelline pomaga też klientkom wybrać najbardziej pasujący odcień szminki pokazując przy okazji widea zza kulis modelek przygotowujących się do pokazów. Kobiety mogą przy tym interaktywnie wyrażać swoje opinie, pytać, komentować produkty. Czy to nie przydałoby się Wam na co dzień?

Ocena dla artykułu
3.26(275 głosów)

Skomentuj Uroda z iPada

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Uroda z iPada

POWIĄZANE TEMATY