Kolorowe, bezpieczne i stylowe paszporty…do ochrony najważniejszych danych

Zdjęcia z szalonych wakacji, film z pamiętnej imprezy, fotki najnowszej sukienki i pięciu par butów, muzyka, przy której wypoczywasz no i najnowszy sezon ulubionego serialu. Tyle rzeczy chciałoby się zawsze mieć przy sobie, móc pokazać przyjaciółkom! Problem?

Kolorowe, bezpieczne i stylowe paszporty…do ochrony najważniejszych danych

Ani trochę! Kieszonkowy, 2,5 calowy dysk przenośny WD Passport jest mały, lekki, zgrabny i pojemny (nawet 2 TB!). Jeszcze niedawno, tak ogromną pojemność oferowały wyłącznie mało przenośne zewnętrzne dyski 3,5 cala. Dziś taką ilość danych zmieścisz na mini-twardzielu, a w dodatku możesz dobrać go pod kolor torebki, wybierając jeden z pięciu kolorów: czarny, biały, srebrny, czerwony, niebieski. W sumie jedyne, o co musisz się martwić, to żeby koleżanki nie pomyliły go z elegancką puderniczką. Na wszelki wypadek polecamy zabezpieczyć dane na dysku zainstalowanym produkcyjnie oprogramowaniem do szyfrowania!  Za kolorową pamięć podręczną WD trzeba zapłacić od 350 do 900 zł, w zależności od pojemności.

Kolorowe dyski przenośne

Ocena dla artykułu
2.60(20 głosów)

Skomentuj Kolorowe, bezpieczne i stylowe paszporty…do...

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Kolorowe, bezpieczne i stylowe paszporty…do...

POWIĄZANE TEMATY