Agata Chabierska 2 Lut 2012

Kilka gadżetów dla wielbicieli miodu

Miłość do miodu jest wysoce uzasadniona - słodki, zdrowy, niezastąpiony do piernika, herbaty oraz chleba z masłem. Prawdziwy smakosz zapewne doceni więc akcesoria do pszczelego przysmaku, których na rynku coraz więcej…

Pojemnik na miód Pojemnik na miód

Miód należy przechowywać w specjalnych warunkach - szklane słoiki z nakrętką nie zawsze są odpowiednie, nie mówiąc o estetyce podawania na stół. Dlatego warto zainwestować w naczynie, które niczym cukiernica będzie ozdobą stołu - akrylowe, gliniane, porcelanowe; proste i bardzo artystyczne jak te zaprojektowane przez Bogdana Kosaka na wzór ludowych wycinanek - wszystkie są łatwe w utrzymaniu i bardzo reprezentatywne.

Naczynie na miód

Dalej, nakładanie miodu łyżeczką do herbaty bywa dość uciążliwe - krótki czcionek, zbyt płaski koniec i nektar ląduje na stole. Tymczasem dozowniki i łyżeczki do miodu, dzięki specjalnym długościom i kształtom umożliwiają nabieranie wybranych ilości bez ryzyka okapywania.

Szpatułka do miodu Łyżeczka do miodu

Ocena dla artykułu
3.02(601 głosów)

Skomentuj Kilka gadżetów dla wielbicieli miodu

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Kilka gadżetów dla wielbicieli miodu

POWIĄZANE TEMATY