Magdalena Mania 3 Mar 2010

Gucci na rower, zegarek i trampki

Ekskluzywna marka postanowiła zejść z piedestału ekskluzywności i pochylić się nad przedmiotami codziennego i sportowego użytku.

Dyrektor kreatywny Gucci – Frida Giannini postanowiła, że tak wyjątkowa marka powinna również kojarzyć się ze sportem. W jaki sposób? Występując w postaci eleganckich, sportowych oraz typowo rozrywkowych gadżetów. W limitowanej kolekcji z 2008 roku można więc znaleźć zegarek I-Gucci, misia pluszaka z wytłoczonym na „ciele” logiem Gucci i wyposażonego w specjalny breloczek, torbę na różnego rodzaju sprzęt, grę, rower oraz buty. I wszystko w czerwonym, wpadającym w oko – podobnie jak logo – kolorze. No i drogie - bez dwóch zdań stać na nie tylko dobrze sytuowanych sportowców, których na szczęście Gucci nie brakuje.

Gucci na rower, zegarek i trampki Gucci na rower, zegarek i trampki Gucci na rower, zegarek i trampki Gucci na rower, zegarek i trampki Gucci na rower, zegarek i trampki Gucci na rower, zegarek i trampki

Gucci.com

Ocena dla artykułu
2.98(2398 głosów)

Skomentuj Gucci na rower, zegarek i trampki

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Gucci na rower, zegarek i trampki

POWIĄZANE TEMATY