Krzysztof Dolata11 Sie 2010

Ferrari Vs Lamborghini - kto robi lepszą kawę?

Spotykają się dwie wielkie potęgi, tworząc maszyny do robienia kawy z myślą o facetach. Która z nich nas do siebie przekona?

Super szybki

Ta wyścigowa maszyna do robienia espresso przeznaczona jest dla wszystkich ceniących sobie szybką jazdę. Fani marki Ferrari będą zachwyceni, a kawa z tej maszyny będzie ich napędzać przez cały dzień. Z zewnątrz wygląda niczym wyścigowy kask, który natychmiast chcesz na siebie założyć i ruszyć w drogę. Po otwarciu jednak następuje chwila zdziwienia i okazuje się że tego kasku na głowę nie założymy. W ramach rekompensaty dostaniemy z niego filiżankę gorącej niczym opony po dwu godzinnym wyścigu kawy. Całokształt prezentuje się dosyć okazale, ale coś mi się wydaje że mało będzie takich miejsc, w których ta maszyna będzie po prostu pasować.


Niebywale szybki

Może to trochę inna kategoria, gdyż z kolei Lamborghini może poszczycić się ekspresem do kawy a nie maszyną do espresso. Jednak rywalizacja tych dwóch wielkich koncernów nawet na tym poletku jest widoczna. Ręcznie wykonana z nierdzewnej stali, wypuszczona w limitowanej edycji 1000 sztuk maszyna, z pełną starannością o szczegóły zachwyca swoim wyglądem.

Kask Espresso III Kask Espresso IV

W starciu włoskich gigantów, kto wyszedł zwycięsko? Na to pytanie na pewno każdy z nas zna już odpowiedź.

Ocena dla artykułu
3.84(488 głosów)

Skomentuj Ferrari Vs Lamborghini - kto robi lepszą kawę?

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


KOWAL
Piątek, 11 Lis 2011, 18:59
Re: Ferrari Vs Lamborghini - kto robi lepszą kawę?
Ja jestem za
ferrari, jednak mam pełen szacunek do lamborghini. ;0

cias men
Piątek, 12 Lis 2010, 12:39
Re: Ferrari Vs Lamborghini - kto robi lepszą kawę?
ciaś men lambo i ferrari :-)

idolek :-)
Piątek, 12 Lis 2010, 12:38
Re: Ferrari Vs Lamborghini - kto robi lepszą kawę?
Wpisz treść... :-)

POWIĄZANE TEMATY