Euro 2012 : Telewizor dla kibica

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej tuż tuż… Właściciele restauracji i pubów zacierają ręce, drogowcy mobilizują się przed przyjazdem zagranicznych gości, a nasi kibice szykują do wiernego śledzenia poczynań swoich sportowych idoli.

Firma Hannspree nie pozostaje w tyle i wszystkim fanom futbolu proponuje specjalną edycję telewizora LCD 28” – HANNSsoccer TV - w obudowie stylizowanej na… piłkę nożną. Na czym przecież, jak nie na futbolowym odbiorniku, najlepiej będzie obserwować sukcesy (i porażki?) biało-czerwonych?

Telewizor dla kibica Telewizor dla kibica  

Telewizor – piłka to nowoczesny odbiornik Full HD, zapewniający odbiór programów zarówno z wbudowanego tunera, jak i ze źródeł zewnętrznych (tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier i kamer wideo). Posiada pełną gamę filtrów cyfrowych poprawiających jakość obrazu, a dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy (5ms) wyświetlany obraz jest zawsze płynny. Niski pobór mocy (do 95 W) pozwala z kolei na długie korzystanie z telewizora bez narażania środowiska na szwank.

Telewizor dla kibica
  

HANNSsoccer TV można postawić na podłodze, stoliku, jak i zawiesić na ścianie. Doskonale wpisze się więc w atmosferę czerwcowego kibicowania, bez względu na to, czy będziemy chcieli obejrzeć mecz w salonie, czy podczas wspólnego grillowania w ogrodzie.

Model dostępny jest w sklepie online www.hannspreepolska.pl  - aktualnie w cenie promocyjnej 1299zł.

  Telewizor dla kibica

Podstawowe cechy telewizora HANNSsoccer 28”:

 

•Matryca o przekątnej 28”, Full HD (16:10)

•Płynny obraz bez efektu smużenia, dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy – 5 ms

•Szerokie kąty widzenia obrazu – od 170° (H) / 160° (V) komfortowe oglądanie nawet dla siedzących z boku ekranu - obraz nie traci jasności i kontrastu.

•Duża ilość wyjść: umożliwia podłączenie kilku urządzeń jednocześnie: EuroSCART, VGA, kompozytowe, gniazdo antenowe oraz stereofoniczne wyjście na słuchawki/wzmacniacz

•Filtry cyfrowe (grzebieniowy 3D, Interlace 3D, Pull-down, Digital Noise Reduction) sprawiają, że kolory są zbliżone do naturalnych, osłabiają zakłócenia powstające przy obrazie słabszej jakości (sygnał z anteny analogowej lub odtwarzacza DVD/DivX), wygładzają krawędzie przy skalowaniu obrazu z niższych rozdzielczości i wyostrzają obraz.

•Niski pobór mocy – do 95 W – pozwala na bezproblemowe, długie korzystanie bez narażania środowiska na szwank.

•Technologia X-Contrast - poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali na zbliżonym kolorystycznie tle.

•Technologia X-Celerate - przyspiesza czas reakcji i poprawia przejścia kolorów w celu zmniejszenia niepożądanego efektu rozmycia przy prezentacji szybkich obrazów.

Ocena dla artykułu
3.03(30 głosów)

Skomentuj Euro 2012 : Telewizor dla kibica

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


rikszarz
Poniedziałek, 28 Maj 2012, 15:27
Re: Euro 2012 : Telewizor dla kibica
wszystko fajnie, ale co zrobić z taką obudową jak euro się skończy? :D ja tam chyba zostanę przy dt50

POWIĄZANE TEMATY