fendi w Idolo.pl  (19)

Galerie zdjęć fendi (2)

 • Wojskowy look prosto z wybiegu!
  artykuł 0 4.13

  Za mundurem panny sznurem… To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym sezonie zawładnął nie tylko wybiegami światowych projektantów, ale też króluje na ulicach. więcej »

 • Fendi na jesień 2012
  artykuł 0 1.68

  W jesienne klimaty wprowadza nas już swoją kolekcją pret-a-porter. Przyglądamy się oryginalnym makijażom i fryzurom modelek… więcej »

 • Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody cz. 2 - jesień/zima 2011/2012
  artykuł 5 3.30

  Oto kolejna porcja fotografii reklamowych największych domów mody. Zobaczcie, jak w sezonie jesienno-zimowym promują się najbardziej znane marki w świecie mody. więcej »

 • Trendy 2012 - w kolorze błękitu
  artykuł 1 2.68

  Paryski, rosyjski, niebiański... każdy odcień błękitu staje się obowiązkowym kolorem na nadchodzący sezon. Z pozoru chłodny i zdystansowany, staje się atutem kobiety odważnej i świadomej swego... więcej »

 • Najnowsza kampania Fendi
  artykuł 0 2.72

  Nowa kolekcja wiosenna od Fendi przypomina trochę szalone motocyklistki – duże, nadmuchane włosy i pastelowe okulary o wielkich szkłach dopełniają ciekawe geometryczne kreacje zdobione... więcej »

 • Karolina Wąż - nowa gwiazda modelingu
  artykuł 2 2.47

  Wschodząca gwiazda modelingu. 17-letnia dziewczyna o intrygującej urodzie, która ma szansę znaleźć się w pierwszej dziesiątce najlepszych modelek świata, a może nawet zdetronizować Anję Rubik! więcej »