falbanki w Idolo.pl  (13)

Galerie zdjęć falbanki (7)

 • Trend na falbany!
  artykuł 0 1.64

  Falbany kojarzą się ze zwiewnością, delikatnością i nierozerwalnie z latem. Warstwowe letnie sukienki i spódnice wyglądają romantycznie. Wiele marek proponuje coraz więcej ubrań ozdobionych... więcej »

 • Nowa seksowna kolekcja Victoria’s Secret
  artykuł 0 1.08

  Letnią kolekcję bielizny zaprezentowała właśnie uwielbiana przez kobiety na całym świecie marka Victoria’s Secret. Tym razem w dizajnerskiej kolekcji pojawiły sie prawdziwie ekskluzywne... więcej »

 • Styl gwiazdy: Rachel Bilson
  artykuł 9 3.52

  Klasa i falbanka – to pokrótce zeszłoroczny super styl amerykańskiej aktorki Rachel Bilson. Filigranowa sylwetka i długie brąz włosy pomagają osiągnąć image laleczki, a kreacje gwiazdy... więcej »

 • Dziewczęce falbanki na jesienną aurę
  artykuł 0 3.04

  Mimo jesiennej aury - warto zabawić się modą i mimo ponurego widoku za oknem nadać dziewczęcego wyrazu swoim jesiennym zestawom dzięki zabawnym falbankom proponowanym przez stylistów marki... więcej »

 • Najnowsza kolekcja Blak Luxe
  artykuł 0 2.79

  Młodzieżowa edycja marki Blak Luxe oferuje kobiece wariacje w wersji słodkiej i romantycznej oraz seksownej i drapieżnej. Blak Luxe Blak Luxe Kolorystyka kolekcji uwzględnia barwy... więcej »

 • Najseksowniejsza bielizna na wiosnę i lato 2010
  artykuł 0 2.71

  Czas rozbudzić w sobie zmysłową i seksowna kobietę. Jak to zrobić? Ubrać swe ciało w piękną i kuszącą bielizną. A jest w czym wybierać, galerie handlowe aż pękają w szwach od ogromu... więcej »