• Rozsmakuj się w wiosennej modzie
  artykuł 0 3.12

  Pistacja, malina, wanilia, a może cytryna? Niby deserowe menu to najmodniejsze kolory sezonu wiosna 2012! Mdłe, zbyt słodkie i bez charakteru? Na pewno nie! Pastelowe odcienie podbijają świat... więcej »

 • Stylizacje na Święta - czyli jak nie zrobić konkurencji choince
  artykuł 0 1.25

  Jak co roku w Święta i Sylwestra chcemy czuć się pięknie i wyjątkowo. Niestety przy obfitości dostępnych rozwiązań na rynku mody często nie wiemy, na co się zdecydować. Łatwo o modową wpadkę!... więcej »

 • Jesień w duo-kolorze
  artykuł 0 2.70

  Biało-czarne stylizacje od lat inspirują projektantów mody. Kojarzone z elegancją i powściągliwością często wymykają się z klasycznych ram projektowania i błyszczą na wybiegach oraz na... więcej »

 • Dla kogo ten dekolt?
  artykuł 0 3.77

  Podobno duży dekolt jest w stanie najlepiej zatuszować krzywe nogi. Teza zabawna, ale modna i prawdziwa, ponieważ krój dekoltu dobrany idealnie do figury podkreśli jej zalety i ukryje... więcej »

 • Lniane hity sezonu - lato 2011
  artykuł 0 2.00

  Sto procent lnu, przyzwolenie na gniecenie, beże i szarości. Każdego roku na wybiegach największych domów mody króluje trend safari. Marynarki inspirowane ubiorem myśliwych i lniane sukienki... więcej »

 • Bombkowe kreacje karnawałowe
  artykuł 3 1.89

  Inspirujący fason rodem z lat 50. Wynalazek Pierra Cardin regularnie wskrzeszany przez największych kreatorów mody. Znakomicie podkreśla talię. Idealny dla szczupłych i wysokich pań,... więcej »