esotiq w Idolo.pl  (24)

Galerie zdjęć esotiq (17)

 • Bielizna na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 6 2.50

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dodatków oraz torebek, dziś przyjrzymy się bliżej bieliźnie! Nic tak nie dodaje pewności siebie jak dobrze dobrana, ładna bielizna. Niektóre kobiety kupują ją... więcej »

 • Stylizacje Idolo - zmysłowo
  artykuł 0 2.84

  Lato nieuchronnie zmierza ku końcowi, co nie znaczy, że temperatura musi spadać... Jeśli chcesz, by żar ogarnął twoją sypialnię skuś się na kilka finezyjnych stylizacji bieliźnianych.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - plażowy look part 2
  artykuł 1 2.73

  Czas wyruszyć na plażę i czuć się doskonale we własnej skórze, ukazując to i owo... Dobrze dobrany kostium i dodatki uzupełnią wakacyjny look podczas kąpieli słonecznej. Oto kilka kolejnych... więcej »

 • Przegląd strojów kąpielowych na lato 2011
  artykuł 5 3.83

  Lato tuż tuż, wraz z planowaniem urlopu zaplanuj swój plażowy look. Jak w tym roku prezentują się stroje kąpielowe? Seksownie, powabnie i elegancko, zobacz co oferują poszczególne marki na... więcej »

 • Przegląd seksownej bielizny
  artykuł 6 2.31

  W związku z miłosną atmosferą unoszącą się w powietrzu w okresie walentynkowym, postanowiliśmy dokonać przeglądu najseksowniejszych propozycji bieliźnianych. Wszystko specjalnie po to, abyś... więcej »

 • Bielizna - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 6 3.74

  W zeszłym tygodniu dokonaliśmy przeglądu biżuterii, aby ułatwić naszym czytelniczkom wybór odpowiednich błyskotek. Dziś przedstawiamy przegląd tego, co najbardziej rozgrzewa w zimowe wieczory... więcej »