echo w Idolo.pl  (11)

Galerie zdjęć echo (5)

 • Kolorowe printy a'la Prada!
  artykuł 1 1.79

  Regularne, geometryczne wzory w połączeniu z kontrastującymi kolorami przywodzą na myśl desenie ubrań (i tapet!) rodem z lat 70-tych. Trend na wzory ekstremalne, retro wzory, najlepiej od stóp... więcej »

 • Stylizacje Idolo - morskie opowieści
  artykuł 1 3.56

  Christian Dior, Lacoste, Tommy Hilfiger i wielu innych zaprezentowało na nowo wersję stylu marynarskiego. Czas więc wypłynąć na szerokie wody wyobraźni i spróbować tego trendu na nowo.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - Dzień Kobiet
  artykuł 2 3.83

  Dzień Kobiet to wyjątkowe święto dla wszystkich pań. To właśnie w tym dniu czujemy się piękniejsze, bardziej kochane, wyjątkowo szanowane. Chwilo trwaj! Julianne Moore dla Talbots 2011... więcej »

 • Stylizacje Idolo - długie spódnice
  artykuł 6 2.67

  W związku z tym, że długie spódnice i sukienki będą obowiązywać w najnowszych trendach na wiosnę/lato 2011, postanowiliśmy stworzyć kilka propozycji z ich udziałem. Nosimy je do tunik, kusych... więcej »

 • Stylizacje Idolo - letnia sukienka na jesień
  artykuł 1 2.51

  To nic, że lato przeminęło, jesienią również możesz pozwolić sobie na noszenie letnich sukienek połączonych z ciepłymi dodatkami. Oto kilka letnich sukienek w jesiennej stylizacji. Jeśli... więcej »

 • Propozycje marynarek na jesień i zimę 2010/11
  artykuł 6 3.23

  Ten elegancki atrybut stroju dziennego już od dawna nabiera zupełnie nowego znaczenia. Marynarkę nosimy do wszystkiego. Świetnie sprawdza się jako element stroju formalnego, jak i w zestawie z... więcej »