ecco w Idolo.pl  (17)

Galerie zdjęć ecco (11)

 • Trend na wiosnę i lato 2010 - buty na płaskim obcasie
  artykuł 0 2.95

  Jak to w modzie bywa, obok trendu na bardzo wysokie szpilki istnieje inny, równoległy – na buty płaskie, bez obcasa. Możemy wybierać spośród balerinek w pop – art’owe... więcej »

 • Ecco - czas na baleriny!
  artykuł 0 3.00

  Ecco Genova - delikatność kwiatowych płatków ECCO Genova to „dekadencka” wersja klasycznych balerin. Delikatne i kobiece, okrywają palce bukietem kwiatowych płatków otoczonych... więcej »

 • Ecco na wiosnę i lato 2010
  artykuł 5 2.86

  Projektanci ECCO lubią czerpać inspiracje z natury oraz z trendów minionych dekad. Barwy, materiały i design najnowszej kolekcji ECCO na sezon Wiosna/Lato 2010 nie tylko odwołują się do stylu... więcej »

 • ECCO TRENDY – kolekcja męska
  artykuł 4 2.86

  Sezon marynarzy W tym sezonie liczy się przede wszystkim wygoda i styl. Gadżety ułatwiają podróżowanie, natomiast ubrania cechują: prosty krój ze wzorami w zdecydowanych kolorach oraz... więcej »

 • ECCO TRENDY – kolekcja damska
  artykuł 7 3.03

  Naturalność i naturalne piękno stały się inspiracją dla designerów ECCO do stworzenia trendowej wiosenno-letniej kolekcji dla kobiet. W modelach ECCO dominują także klasyczne wzory z lat 50.,... więcej »

 • Jesienno-zimowa głębia w kolekcji obuwia ECCO
  artykuł 8 2.77

  Każdego dnia ludzie stają się wrażliwsi na świat, który ich otacza. To w nim szukają swych inspiracji, gdyż dostrzegają jego piękno. Natchnieniem dla ECCO podczas tworzenia najnowszej kolekcji... więcej »