• Moda na wiosnę i lato 2012 - etniczny styl
  artykuł 0 3.42

  Kto z nas nie lubi ostrej jazdy bez trzymanki? W sklepach pojawiło się wiele niezwykłych pomysłów zainspirowanych modą dzikiego zachodu. Kapelusze, kowbojskie buty, kamizelki, indiańskie pióra... więcej »

 • W stylu Pocahontas
  artykuł 0 1.53

  Powitaj jesień w indiańskich barwach! Poczuj w sobie wolność i przenieś się w podróż na Dziki Zachód! Zarzuć na siebie wzorzyste ponczo i dobierz egzotyczne dodatki. Styl etniczny powraca,... więcej »

 • Paznokcie z Teksasu?
  artykuł 3 3.41

  Inspiracją dla manicure może być wszystko - film, bajka, trend modowy i dzika natura. Dlaczego więc nie zainspirować się kowbojami prosto z dalekiej Ameryki? W tym sezonie to bardzo trendy.... więcej »

 • Trendy 2011 - dziki zachód
  artykuł 0 2.63

  Kowbojka podbiła wybiegi i serca stylistów. Tego roku nie nosi koszuli w kartę, ale seksowne dopasowane żakiety i dużo, dużo złota. Nie zapomina o starannym makijażu. Moshino Tak zwany... więcej »

 • Romantyczny dziki zachód - stylizacje Idolo
  artykuł 2 3.50

  Inspiracja dzikim zachodem jest widoczna w aktualnych kolekcjach, jak nigdy dotąd. My również jesteśmy nią urzeczeni. Specjalnie dla naszych czytelniczek styliści przeszukali galerie handlowe,... więcej »