diverse w Idolo.pl  (25)

Galerie zdjęć diverse (14)

 • Kwiaty na jesień 2012!
  artykuł 0 2.48

  Co powiecie na letni akcent w jesiennych strojach? Mowa o kwiatowych motywach, które zdominowały światowe wybiegi, zagościły w modzie ulicznej i pozostały w niej na dłużej. więcej »

 • Moda z ulicy - zimowy look
  artykuł 0 2.35

  Listopad to początek naprawdę chłodnych wieczorów. Dziewczyny jednak doskonale wiedzą, jak ubrać się ciepło i modnie! Warstwy, futerka i ciekawe rozwiązania dodatków inspirują do świetnych... więcej »

 • Stylizacje Idolo - męski look
  artykuł 1 3.31

  W rozpoczynającym się sezonie jesień-zima 2011/2012 moda męska przybrała kształt "Bękartów wojny". Styl lat 40-tych jest bardzo pożądany, ponieważ jest niesamowicie męski z odrobiną elegancji.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - na campingu
  artykuł 1 3.71

  Męska wakacyjna przygoda nierzadko kończy się poznaniem ciekawej amazonki... Aby przyciągnąć jej uwagę, oprócz męskich zaradności, powinieneś posiadać odpowiedni strój. Modne i wygodne... więcej »

 • Buty sportowe - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 1 3.32

  Ładna pogoda zachęca do dłuższych spacerów oraz aktywności fizycznej. Chętniej uprawiamy sporty, a rower, biegi lub spacer z pupilem wymagają odpowiednich butów, od trampek po profesjonalne... więcej »

 • Torebki - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 9 3.96

  Nosicielki kobiecych skarbów tych małych i dużych. Kobieca torebka skrywa w sobie mnóstwo drobiazgów od kosmetyków, perfum, po telefony komórkowe i klucze. Zazwyczaj mamy ich kilka, zależnie... więcej »