diva w Idolo.pl  (18)

Galerie zdjęć diva (5)

 • Biżuteria dla fanów sagi 'Zmierzch'
  artykuł 0 2.33

  Historia miłości przystojnego wampira Edwarda i pięknej Belli urzekła miliony na całym świecie. Stała się także inspiracją do stworzenia specjalnej kolekcji biżuterii diva Twilight, która pod... więcej »

 • Kobiety kochają diamenty – kryształowa kolekcja divy
  artykuł 0 2.30

  „Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” śpiewała Marilyn Monroe w 1953 roku w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”. Z pewnością miała rację. Aktorka doskonale... więcej »

 • Ponadczasowo modne perły w kolekcjach divy
  artykuł 0 2.57

  Diamenty są wieczne śpiewała Schirley Bassey w filmie o przygodach agenta 007 - Jamesa Bonda. To samo można powiedzieć o perłach. To nieprzemijająca klasyka, która zawsze jest w modzie.... więcej »

 • Kolory wina w kolekcji diva
  artykuł 0 2.46

  Bordo, burgund czyli kolory wina to najmodniejszy trend sezonu. Tym odcieniom jesieni dedykowana jest nowa kolekcja divy Chateaux bordo, która z końcem września pojawi się w sklepach. Kolekcja... więcej »

 • Moda z ulicy - multikolor
  artykuł 1 1.86

  Tego roku stawiamy na zdecydowany kolor! Jesień i zima są już znużone czernią i szarością... Dlatego na pomoc przyszła im moda uliczna - kolorowa, powabna i pełna pozytywnych indywidualności.... więcej »

 • Nieoszlifowane kamienie w kolekcjach divy
  artykuł 0 3.40

  W modzie jest wszystko, co naturalne, nie skażone ludzką ręką. Im bliżej Matki Ziemi tym lepiej. Australijska biżuteria diva proponuje w swoich kolekcjach biżuterię, w której znaleźć można... więcej »