diesel w Idolo.pl  (20)

Galerie zdjęć diesel (11)

 • Trendy 2012 - skóra
  artykuł 8 2.87

  Skórzane ubrania i kombinezony zeszły z motocykli i wkroczyły na wybiegi! Kreacje z sporą dozą skóry są drapieżne, niegrzeczne i bardzo seksowne. więcej »

 • Trendy 2012 - po męsku
  artykuł 12 2.09

  Od jakiegoś czasu w pierwiastek męski wkrada się kobiecy styl. Androgeniczność staje się nowym trendem, płcią i stylem. Męskie spodnie, marynarki i koszule już nie wystarczają. Pojawiają się... więcej »

 • Stylizacje Idolo - prosto ze sceny
  artykuł 1 3.71

  Styl Coco Chanel został zmodernizowany o punkowe elementy za sprawą nowej wokalistki. Męskie elementy dominują, jedynym atrybutem kobiecości jest sama figura. Odsłonięte nogi i seksowny... więcej »

 • Stylizacje Idolo - Pani Wiosna
  artykuł 0 3.29

  Cieplejsze dni i rozkwitające życie zachęcają do wiosennych stylizacji. Najwyższy czas pożegnać się z zimowymi szarościami i zastąpić je soczystymi kolorami, kwiatami i romantycznymi... więcej »

 • Sportowa elegancja - najnowsze trendy obuwnicze
  artykuł 0 2.83

  Kto powiedział, że w modzie wszystko już było, a kolejne najnowsze trendy to tylko odgrzebywane z czeluści szafy historii mody fatałaszki, które ponownie stają się hitami? Nic bardziej... więcej »

 • Trendy 2011 - motocyklistka
  artykuł 8 2.83

  Wszystko zaczęło się od pokazu Burberry, na którym pokazano zupełnie nowe oblicze ich płaszczy i kurtek. Echem odbiły się w innych kolekcjach, inspirując do drapieżniejszego stylu, który... więcej »