deezee w Idolo.pl  (31)

Galerie zdjęć deezee (15)

 • Modne kalosze - trendy na jesień i zimę 2012/13
  artykuł 0 3.20

  Stanowią doskonałą ochronę przed deszczem. Na pogodę w kratkę nie mają sobie równych. Mowa o kaloszach, które wiodą prym w tym sezonie. Jeśli jeszcze nie przekonałaś się do tego obuwia, zobacz... więcej »

 • Buty na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 59 2.71

  Nikt jeszcze nie odgadł dlaczego kobiety mają przysłowiowego "fioła" na punkcie różnego rodzaju obuwia. Każda z nas ma w swojej szafie po kilka albo nawet kilkanaście par butów na każdy sezon... więcej »

 • Top 10 hitów na lato 2011
  artykuł 8 2.92

  Latem trzeba zabłysnąć modną garderobą. Koniecznie trzeba wiedzieć, co w modzie piszczy. Zanim zdecydujecie się na odwiedziny galerii, skorzystajmy z małej ściągi.Poniżej przedstawiamy... więcej »

 • Stylizacje Idolo - prosto ze sceny
  artykuł 1 3.72

  Styl Coco Chanel został zmodernizowany o punkowe elementy za sprawą nowej wokalistki. Męskie elementy dominują, jedynym atrybutem kobiecości jest sama figura. Odsłonięte nogi i seksowny... więcej »

 • Stylizacje Idolo - majówka
  artykuł 3 1.64

  Weekend majowy tuż tuż, więc czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Grill na działce u znajomych, czy piknik w lesie pozwala nam na luz w zakresie stroju, ale wcale nie oznacza, że... więcej »

 • Stylizacje Idolo - długie spódnice
  artykuł 6 2.68

  W związku z tym, że długie spódnice i sukienki będą obowiązywać w najnowszych trendach na wiosnę/lato 2011, postanowiliśmy stworzyć kilka propozycji z ich udziałem. Nosimy je do tunik, kusych... więcej »