d&g w Idolo.pl  (42)

Galerie zdjęć d&g (8)

 • Kasia Struss i Iris Strubegger w kampanii Neiman Marcus
  artykuł 0 2.72

  Światowej sławy dom towarowy wybrał Kasię Struss i Iris Strubegger do jesienno – zimowej kampanii, której towarzyszy hasło - „The Art of Fashion”. Zobaczcie efekty pracy... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - gorsety
  artykuł 0 2.39

  W tym sezonie chwalimy się płaskimi i pięknie wyrzeźbionymi okolicami talii i brzucha. Nie tylko na plaży czy basenie, ale również na ulicy! Hitem sezonu wiosna/lato 2012 są krótkie, gorsetowe... więcej »

 • Candice coraz gorętsza
  artykuł 3 1.61

  Gdy kolejne supermodelki usuwają się powoli ze sceny na rzecz rodziny, inne zaczynają zajmować ich miejsce na podium. Ten i ubiegły rok zdecydowanie należy do Candice Swanepoel… więcej »

 • Trendy 2012 - imprezowe stylizacje prosto z wybiegu
  artykuł 0 2.67

  Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają najgorętsze imprezowe stylizacje na rok 2012, koniecznie zajrzyj to tego artykułu! Zobacz, co proponują najwięksi projektanci i wybierz swoje inspiracje na... więcej »

 • Trendy 2012 - w kolorze musztardy
  artykuł 5 3.75

  Musztardowy najświeższą propozycją palety jesieni i zimy 2012! Ciepły, wyrazisty, a nawet apetyczny doskonale wpasowuje się w obowiązujące trendy lat 70-tych, a także inne wariacje. Zobacz jak... więcej »

 • Scarlett Johansson w Dolce & Gabbana
  artykuł 0 2.19

  Aparat kocha Scarlett Johansson. Scarlett Johansson kocha aparat. Ich najświeższy romans można prześledzić na październikowej okładce magazynu S Moda. więcej »