czółenka w Idolo.pl  (142)

Galerie zdjęć czółenka (133)

 • Buty na słupku w czterech odsłonach
  artykuł 0 3.24

  Czółenka na słupku są niezwykle praktyczne, a to dlatego iż nareszcie pomyślano o kobietach, które mimo wielkich chęci nie potrafią wytrzymać w butach na obcasie więcej niż piętnaście minut.... więcej »

 • Buty na imprezę - przegląd 2012
  artykuł 16 2.17

  Seksowne szpilki, niebotyczne obcasy czy cudne balerinki? Buty na karnawał mają być wyraziste! Dlatego postaw na brokat, kokardy, kwiaty i co jeszcze przyjdzie Ci do głowy w związku z... więcej »

 • Przegląd pantofli wiosennych 2011
  artykuł 6 2.68

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu wiosennych płaszczy. W związku z nadchodzącym ciepłem i promieniami słońca postanowiliśmy przejrzeć pantofle - buty które zachęcą nas do zrzucania ciężkich... więcej »

 • Falbany są trendy!
  artykuł 0 2.80

  Sukienki, torebki i mnóstwo "falban" powinno znaleźć na twojej liście zakupów. Czym byłaby wiosna bez trzepotu falban. W tym sezonie projektanci przeszli samych siebie z wyborem... więcej »

 • Najnowsza kolekcja obuwia Quazi
  artykuł 0 3.24

  Centki i dżety to pierwsze zwiastuny wiosennej kolekcji Quazi, która właśnie pojawiła się w butikach tej marki w całej Polsce. I choć jaskółka wiosny nie czyni, wiadomo na pewno, że motywy... więcej »

 • Obuwie w stylu Fusion w kolekcji Clarksa na wiosnę i lato 2010
  artykuł 0 2.96

  Prostota - to słowo klucz kolekcji wiosna - lato 2010 brytyjskiej marki Clarks. Do subtelnych trendów nadchodzących w sezonie marka dodała swój niepowtarzalny styl. Kolekcję charakteryzuje... więcej »