cropp w Idolo.pl  (70)

Galerie zdjęć cropp (44)

 • Motyw wąsów - trend na jesień/zimę 2012/13
  artykuł 0 2.64

  Wąsy - do niedawna synonim złego smaku i obciachowej mody a'la lata '90 - wróciły do łask. Lecz tym razem zamiast na męskich twarzach, brylują w garderobie i dodatkach. Jak wam się podoba... więcej »

 • Wojskowy look prosto z wybiegu!
  artykuł 0 4.10

  Za mundurem panny sznurem… To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym sezonie zawładnął nie tylko wybiegami światowych projektantów, ale też króluje na ulicach. więcej »

 • Co powinno znaleźć się w szafie każdej z nas?
  artykuł 1 3.56

  Choć wraz z każdym nowym sezonem przychodzi pokusa, by odświeżyć wnętrze swojej szafy super modnymi nowinkami, pamiętajmy, że istnieją ubrania ponadczasowe i zawsze modne. Oto lista dziesięciu... więcej »

 • Torebki na wiosnę i lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.57

  Przepastne torby, małe torebeczki, niewielkie torebki, eleganckie kopertówki. Niezależnie od rozmiaru w kobiecych torebkach można znaleźć dosłownie wszystko. Żadna z nas nie wyobraża sobie... więcej »

 • Sukienki i spódnice na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 1 2.38

  Co może być lepszego od pięknej kobiety? Oczywiście piękna kobieta w krótkiej spódniczce lub sukience! W tym roku na sezon wiosna/lato modnie jest pokazywać nogi. Warto o nie odpowiednio... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - paski
  artykuł 5 1.91

  Lubicie paski? To świetnie! W tym sezonie nie musicie się ograniczać. Modne są zarówno te najbardziej tradycyjne w wydaniu biało-czarnym, jak i wszelkie zestawienia kolorystyczne. Wąskie i... więcej »