converse w Idolo.pl  (29)

Galerie zdjęć converse (15)

  • Preppy look - moda z ławki szkolnej!
    artykuł 0 2.62

    Styl czerpiący inspiracje z mody studentów amerykańskich może stać się hitem w polskich szkołach. Zobaczcie jak ubrać się w stylu preppy. więcej »

  • Plastikowe buty - nietypowy trend na wiosnę/lato 2012
    artykuł 0 3.15

    Buty jak u księżniczki? Niekoniecznie. Na pewno kontrowersyjne, szokujące i nie dla każdego. Do przezroczystych pantofli trzeba mieć bardzo zadbane stopy. Obowiązkowy francuski manicure.... więcej »

  • Karnawał na wysoki połysk
    artykuł 0 2.51

    Prywatki, imprezy, domówki – jednym słowem karnawał. Podczas zabawy należy wyróżniać się umiejętnościami tanecznymi i ciekawą stylizacją. Karnawałowa moda rządzi się swoimi prawami.... więcej »

  • Trendy 2012 - imprezowe stylizacje prosto z wybiegu
    artykuł 0 2.73

    Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają najgorętsze imprezowe stylizacje na rok 2012, koniecznie zajrzyj to tego artykułu! Zobacz, co proponują najwięksi projektanci i wybierz swoje inspiracje na... więcej »

  • Kozaki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd obuwia
    artykuł 12 2.66

    Ostatnio wertowaliśmy galerie handlowe w poszukiwaniu najmodniejszych sukienek. Dziś zajmiemy się kozakami, które idealnie do nich pasują. Oto przegląd najmodniejszych kozaków na sezon... więcej »

  • Pomysłowy manicure
    artykuł 0 3.13

    Paznokcie zniosą wszystko! Przynajmniej w kwestii designu – żadne szaleństwa nie są nigdy zbyt szalone – zobaczcie same: manicure na modłę trampków, gier komputerowych, świąt... więcej »