converse w Idolo.pl  (29)

Galerie zdjęć converse (15)

 • Preppy look - moda z ławki szkolnej!
  artykuł 0 2.58

  Styl czerpiący inspiracje z mody studentów amerykańskich może stać się hitem w polskich szkołach. Zobaczcie jak ubrać się w stylu preppy. więcej »

 • Plastikowe buty - nietypowy trend na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 3.11

  Buty jak u księżniczki? Niekoniecznie. Na pewno kontrowersyjne, szokujące i nie dla każdego. Do przezroczystych pantofli trzeba mieć bardzo zadbane stopy. Obowiązkowy francuski manicure.... więcej »

 • Karnawał na wysoki połysk
  artykuł 0 2.49

  Prywatki, imprezy, domówki – jednym słowem karnawał. Podczas zabawy należy wyróżniać się umiejętnościami tanecznymi i ciekawą stylizacją. Karnawałowa moda rządzi się swoimi prawami.... więcej »

 • Trendy 2012 - imprezowe stylizacje prosto z wybiegu
  artykuł 0 2.67

  Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają najgorętsze imprezowe stylizacje na rok 2012, koniecznie zajrzyj to tego artykułu! Zobacz, co proponują najwięksi projektanci i wybierz swoje inspiracje na... więcej »

 • Kozaki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd obuwia
  artykuł 12 2.65

  Ostatnio wertowaliśmy galerie handlowe w poszukiwaniu najmodniejszych sukienek. Dziś zajmiemy się kozakami, które idealnie do nich pasują. Oto przegląd najmodniejszych kozaków na sezon... więcej »

 • Pomysłowy manicure
  artykuł 0 3.12

  Paznokcie zniosą wszystko! Przynajmniej w kwestii designu – żadne szaleństwa nie są nigdy zbyt szalone – zobaczcie same: manicure na modłę trampków, gier komputerowych, świąt... więcej »