chloé w Idolo.pl  (18)

Artykuły chloé (16)

 • Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody cz. 1 - jesień/zima 2011/2012
  artykuł 4 2.38

  Lato chyli się ku końcowi. Letnie sukienki i sandały idą na co najmniej półroczny urlop w najdalsze zakamarki szafy. Czas pomyśleć o garderobie na nadchodzący sezon. W poszukiwaniu inspiracji... więcej »

 • Makijażowe trendy: makijaż naturalny
  artykuł 1 3.06

  Zyskiwał na popularności przez ostatnich kilka sezonów i wygląda na to, że w tym roku zrobi się jeszcze modniejszy. Skąd ten fenomen? To coś jak minimalizm we wnętrzarstwie i prostota... więcej »

 • Trendy 2011 - Przeźroczystości
  artykuł 4 3.76

  Zbliżające się lato zezwala na kontrolowany negliż - nagości są ubrane w przezroczystości w postaci koronek. Jedyny warunek dla tego trendu to duża doza odwagi oraz ładna jednolita bielizna.... więcej »

 • Trendy 2011 - maxi spódnice
  artykuł 10 2.76

  Tego roku będziemy nosić więcej spódnic w wersji maksi! Wbrew pozorom będą prezentować się równie seksownie jak ich wersje mini. Zobacz, co proponują projektanci w swoich kolekcjach na wiosnę... więcej »

 • Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody - wiosna/lato 2011
  artykuł 0 2.97

  Na długo przed tym zanim zakwitną pierwsze przebiśniegi, w największych światowych domach mody takich jak Prada, Gucci, Dolce&Gabbana, Dior, Burberry etc. od dawna wiadomo, co nosić się... więcej »

 • Małgosia Bela w kampanii Chloe
  artykuł 0 2.14

  W kampanii, będącej zapowiedzią kolekcji wiosna/lato 2011 domu mody Chloe, zobaczymy znaną polską modelkę - Małgorzatę Belę. Będzie to kolejna w portfolio Polki sesja dla tej prestiżowej... więcej »

 • Trendy 2011 - grube sploty
  artykuł 1 2.77

  Ciepło, coraz cieplej.. się trzeba ubierać. Dlatego właśnie projektanci pokochali na nowo swetry i ich grube sploty. Teraz ciepła włóczka pokazuje się na sukienkach, żakietach, spodniach a... więcej »

 • Trendy 2011 - cieliste barwy
  artykuł 13 2.36

  Cieliste kolory opanowały modę z wybiegów. Pokonały kwiatowe aplikacje i zdecydowane kolory. Każdy znany dom mody uwzględnił ten nowy trend w swoich kolekcjach, najwięcej jest go w... więcej »

 • Trendy 2011 - lata 70' i 80'
  artykuł 13 2.56

  Kojarzą się z Aniołkami Charliego. Są esencją kobiecego wigoru połączonego z ostentacją i wdziękiem. Ten trend wystrzega się dyskrecji i to nam się w nim podoba najbardziej. Oscar de la... więcej »

 • Pokaz kolekcji Chloe - jesień-zima 2010/2011
  artykuł 3 2.93

  Pustynne boginie i bursztynowe piękności - tak można nazwać pokaz Hannah MacGibbon. Projektantka zakochała się w odcieniach brązu i zaprezentowała go na wybiegu, bazując na latach 70-tych.... więcej »

 • Kreatorka kobiecych marzeń - Stella McCartney
  artykuł 0 2.97

  Zdolna, odważna i uwielbiana przez miliony kobiet na całym świecie. Jej projekty są niezwykle wyważone. Każdy pokaz jest jak esencja potrzeb kobiety odnośnie mody. Garderoba sygnowana jej... więcej »

 • Malinowska&Minge w duecie
  artykuł 0 2.62

  Karolina Malinowska została dyrektor artystyczną Evy Minge. Modelka i stylistka ma pomóc projektantce w wypromowaniu jej marki za granicą. Choć marka Eva Minge nie jest anonimowa w świecie... więcej »