• Być jak Gwiazda
  artykuł 1 2.88

  Nasze rodzime gwiazdy jedna za drugą przechodzą metamorfozę. Z przaśnie i bez gustu ubranych brzydkich kaczątek przeistaczają się w łabędzie z klasą. Takich przypadków nasze oczy widziały już... więcej »

 • Czas na perfumy Seleny
  artykuł 0 2.15

  Selena Gomez najwidoczniej uznała, że nie będzie stała daleko w tyle za swym chłopakiem, Justinem Bieberem. Postanowiła, że też może zostać twarzą perfum. Wydaje się , że dziewczyna jest... więcej »

 • Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie
  artykuł 2 1.97

  To jedna z gwiazd, której żaden nowy wybryk chyba nie jest nas w stanie zadziwić. Nawet tlenione białe włosy, które przez długi czas były znakiem firmowym artystki podlegają nieustannej... więcej »

 • Styl gwiazdy: Jessica Simpson
  artykuł 2 2.77

  Amerykańska do szpiku kości - opalona, utleniona, dobrze wypełniona na piersi, uśmiechnięta… prawie nieodróżnialna od tłumu, gdyby nie medialne ekscesy. A styl? Amerykańsko-papuzi…... więcej »

 • Styl gwiazdy: Wspaniała, niepokorna Fergie
  artykuł 0 2.35

  Jest uosobieniem ideału amerykańskiej kobiety - pełna, zdrowa, wygadana, otwarta i nie chowająca seksapilu za koszule zapinane po szyje. Fergie jest artystką i jej styl to prawdziwa kreacja -... więcej »

 • Styl gwiazdy: Amanda Seyfried
  artykuł 0 3.40

  Z brzydkiego kaczątka robiącego tło dla Megan Fox wyrosła ostatnio na hollywoodzką piękność z charakterystycznymi szeroko rozstawionymi oczami i wielkimi ustami. Z każdy sukcesem jest coraz... więcej »