ccc w Idolo.pl  (66)

Galerie zdjęć ccc (40)

 • Stylizacje w modnych kolorach jesieni
  artykuł 0 2.55

  Jesień 2012 to wielki powrót dwóch nieco zapomnianych kolorów – zieleni i czerwieni. Zapomnijmy jednak o pastelowych czy jaskrawych wersjach. Pogoda i pora roku zobowiązują, dlatego na... więcej »

 • Jesienne pomysły na golf!
  artykuł 0 3.79

  Dlaczego golfy nigdy nie wyjdą z mody? Bo jesienią i zimą stają się najlepszymi przyjaciółmi wszystkich zmarzluchów! Grzeją, są uniwersalne, a także ultra modne! Zobaczcie nasze trzy super... więcej »

 • Botki i kozaki na jesień 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.86

  W jakich butach wkroczymy w nowy sezon? Botki, kowbojki, a może tradycyjne kozaki? Zobaczcie propozycje takich marek jak: CCC, Deichmann, Venezia, Gino Rossi, Kazar, Bruno Banani, Lanqier,... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - kolorowe spodnie
  artykuł 0 2.65

  Dżinsy w kolorach tęczy to jeden z najbardziej energetyzujących trendów w tym sezonie. Zapomnijcie na chwilę o granatach i czerni. Wybierzcie model w kolorze czerwonym, żółtym, fioletowym lub... więcej »

 • Buty na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 59 2.68

  Nikt jeszcze nie odgadł dlaczego kobiety mają przysłowiowego "fioła" na punkcie różnego rodzaju obuwia. Każda z nas ma w swojej szafie po kilka albo nawet kilkanaście par butów na każdy sezon... więcej »

 • Ania Przybylska w kampanii CCC na wiosnę/lato 2012!
  artykuł 0 2.59

  Popularna w Polsce sieciówka obuwnicza – CCC lub zaskakiwać nowymi twarzami w swoich kampaniach reklamowych. Była już Magda Mielcarz, a teraz przyszła pora na Anię Przybylską. więcej »