caterina w Idolo.pl  (40)

Galerie zdjęć caterina (21)

 • Torebki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 1 3.39

  Czas na kolejny przegląd. Tym razem przygotowaliśmy dla was zestawienie torebek. Ich niepowtarzalne wzory i fasony będą uwielbiane przez spore grono kobiet. Zobaczmy propozycje takich marek... więcej »

 • Bluzki i koszule na jesień/zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 1 2.57

  Koszule i bluzeczki to uniwersalne i bardzo często wybierane przez nas elementy garderoby. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem kobiet w każdym wieku. Zobaczmy jakie fasony i kolory są modne w... więcej »

 • Moda z ulicy - stylizacje zimowe
  artykuł 0 3.27

  Zima nie oznacza nudnego ubioru, gdzie czapka zakrywa nam oczy, a szalik usta... Dziewczyny z sieci wiedzą o tym doskonale i wykorzystują okazję do łączenia warstw w ciekawy sposób, tak by ich... więcej »

 • Moda z ulicy - zimowy look
  artykuł 0 2.33

  Listopad to początek naprawdę chłodnych wieczorów. Dziewczyny jednak doskonale wiedzą, jak ubrać się ciepło i modnie! Warstwy, futerka i ciekawe rozwiązania dodatków inspirują do świetnych... więcej »

 • Torebki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 6 3.11

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dodatków, dlatego dziś zajmiemy się najważniejszym kobiecym atrybutem - torebkami! Duże, małe i kopertówki sprawdzają się w różnorakich sytuacjach. Zobaczmy, co... więcej »

 • Dodatki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 1 2.95

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu modnych spodni na jesień i zimę 2011/2012. Dziś zajmiemy się dokładniej oferowanymi dodatkami przez takie marki jak Mango, Zara czy H&M. Porównamy trendy, a... więcej »