carry w Idolo.pl  (47)

Galerie zdjęć carry (26)

 • Trendy na lato - turkusowy
  artykuł 0 3.35

  Odcienie morza i wody w połączeniu z neutralną bielą oraz letnią opalenizną prezentują się wyśmienicie! Tego lata postawmy na lekkie i świeże stylizacje w odcieniach turkusu, lazuru, szafiru... więcej »

 • Moda z ulicy - szorty
  artykuł 4 1.93

  Szorty - seksowne, ale ryzykowne. Decydując się na nie łatwo przesadzić ze stylizacją i otrzeć się o kicz. Jak zatem nosić krótkie spodenki, aby wyglądać dobrze? Przygotowaliśmy dla was kilka... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - kolorowe spodnie
  artykuł 0 2.65

  Dżinsy w kolorach tęczy to jeden z najbardziej energetyzujących trendów w tym sezonie. Zapomnijcie na chwilę o granatach i czerni. Wybierzcie model w kolorze czerwonym, żółtym, fioletowym lub... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - żółty i pomarańczowy
  artykuł 0 2.27

  Będzie soczyście, będzie kolorowo, będzie cytrusowo! Zapachniało świeżą cytryną i słodką pomarańczą. Wiosną i latem 2012 szare polskie ulice rozbłysną intensywną żółcią i energetyzującym... więcej »

 • Jaki płaszcz na wiosnę?
  artykuł 0 2.27

  Wiosną chętnie zrzucamy ciężkie puchowe kurtki i wełniane płaszcze, aby przerzucić się na coś lżejszego. A kompletowanie garderoby na sezon wiosenny zwykle zaczynamy właśnie od zakupu nowego... więcej »

 • Moda z ulicy - androgeniczne stylizacje
  artykuł 12 2.00

  Androgeniczność nadal jest na czasie. Męski styl zawojował kobiecą modę! Nie tylko tej z kategorii "high", ale również tej ulicznej. Jak nosić się kobieco, lecz z zawadiacką nutką męskości?... więcej »