• Stylizacje w modnych kolorach jesieni
  artykuł 0 2.59

  Jesień 2012 to wielki powrót dwóch nieco zapomnianych kolorów – zieleni i czerwieni. Zapomnijmy jednak o pastelowych czy jaskrawych wersjach. Pogoda i pora roku zobowiązują, dlatego na... więcej »

 • Moda z ulicy - androgeniczne stylizacje
  artykuł 12 2.00

  Androgeniczność nadal jest na czasie. Męski styl zawojował kobiecą modę! Nie tylko tej z kategorii "high", ale również tej ulicznej. Jak nosić się kobieco, lecz z zawadiacką nutką męskości?... więcej »

 • Moda z ulicy - stylizacje zimowe
  artykuł 0 3.30

  Zima nie oznacza nudnego ubioru, gdzie czapka zakrywa nam oczy, a szalik usta... Dziewczyny z sieci wiedzą o tym doskonale i wykorzystują okazję do łączenia warstw w ciekawy sposób, tak by ich... więcej »

 • Moda z ulicy - w kolorze czerni
  artykuł 0 3.05

  Czerń należy do obowiązkowych trendów tego sezonu! Z pozoru nieprzystępna, spodobała się modzie ulicznej, która chętnie prezentuje ją w najróżniejszych stylach - od klasyki po gotyk. Zobaczmy,... więcej »

 • Stylizacje Idolo - lata 70-te w kolorze
  artykuł 1 2.14

  Trendy lat 70-tych rozkwitają jesienią! Tego roku nie zapominamy o kolorze, wciąż ma grać pierwsze skrzypce, jednak z delikatną dozą stateczności. Stylizacje zalewają się wzorami i... więcej »

 • Stylizacje Idolo - moda ciążowa
  artykuł 13 3.43

  Zbliżający się wrzesień obfituje w mamusie, które są blisko rozwiązania. Duży, okrągły brzuszek zaczyna sprawiać drobne problemy garderobie, a nadrzędną zasadą staje się wygoda. Na szczęście... więcej »