• Piękna jak Lara
  artykuł 0 4.39

  Mało jest modelek tak charyzmatycznych i po kobiecemu seksownych jak Lara Stone. W najnowszej sesji dla koreańskiego wydania magazynu “Vogue” supermodelka znów oszałamia seksapilem... więcej »

 • Rihanna w sesji pt. 'Seks i muzyka'
  artykuł 0 3.43

  Obszernego wywiadu udzieliła amerykańskiemu magazynowi Harper’s Bazaar Rihanna dając jednocześnie sfotografować się w pięknych, spokojnych tym razem kreacjach największych projektantów. więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - pastele
  artykuł 0 3.78

  Tej wiosny bez wątpienia rządzić będą pastele! Zgodnie potwierdzają to zarówno wielcy projektanci, jak i sieciówki, modowi blogerzy i trendsetterzy z mody ulicznej. Nastawcie się zatem na... więcej »

 • Kreacje gwiazd na Złotych Globach 2011
  artykuł 26 3.13

  Gala wręczenia Złotych Globów zainaugurowała sezon na czerwony dywan. Nie da się ukryć, że to, co się na nim dzieje, jest o wiele ciekawsze od coraz bardziej przewidywalnych ceremonii. Gwiazdy... więcej »

 • Idealny prezent świąteczny od TIME TREND
  artykuł 0 2.66

  Odpowiedni wybór prezentu dla najbliższych to bardzo często trudna decyzja, którą odkładamy na ostatnią chwilę. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na nic konkretnego, proponujemy... więcej »

 • Przegląd mody ulicznej Nowego Jorku
  artykuł 2 2.20

  Nowy Jork - miejsce, gdzie mieszają się kultury i tradycje. Niemal każdy tu posiada swój indywidualny styl i nikogo to nie dziwi. W tej metropolii rządzą jednak pewne konkretne trendy.... więcej »