• Conversy-japonki - hit czy kit?
  artykuł 25 2.89

  Kultowe trampki marki Converse doczekały się nowej, zaskakującej odsłony. Nowy model The Converse Chuck Taylor All Star Scandal, w której połączono ideę trampek z japonkami! więcej »

 • Buty sportowe - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 1 3.32

  Ładna pogoda zachęca do dłuższych spacerów oraz aktywności fizycznej. Chętniej uprawiamy sporty, a rower, biegi lub spacer z pupilem wymagają odpowiednich butów, od trampek po profesjonalne... więcej »

 • Sportowa elegancja - najnowsze trendy obuwnicze
  artykuł 0 2.83

  Kto powiedział, że w modzie wszystko już było, a kolejne najnowsze trendy to tylko odgrzebywane z czeluści szafy historii mody fatałaszki, które ponownie stają się hitami? Nic bardziej... więcej »

 • Obuwie sportowe - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 0 2.82

  W poprzednim tygodniu dokonaliśmy przeglądu płaszczy i kurtek. Teraz postanowiliśmy przejrzeć bardzo wygodne i lubiane niemal przez wszystkich obuwie sportowe. Zobaczcie, co proponują znane... więcej »

 • Reebok Pump Omni Lite
  artykuł 2 2.72

  To był długi wieczór 1991 roku. Z ośmiu graczy walczących w konkursie wsadów podczas NBA All-Star Weekend na parkiecie pozostało jedynie dwóch. Dee Brown and Shaw Kemp. Ale tylko pierwszy z... więcej »

 • Damskie obuwie Kenn
  artykuł 0 2.82

  Jeszcze zimą i gdy już zaczyna się wczesna wiosna, buty marki Keen nie pozwolą Ci się zatrzymać. Przeszkodą nie będzie już śnieg, lód i mróz, ani nieznośna chlapa na ulicach. Mocna, wysokiej... więcej »