• Sandały na lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.54

  Już od pewnego czasu wszystkie miłośniczki sandałów z pewnością powyciągały swoje z szafy i ruszyły na letnie zakupy, by poszperać, co nowego piszczy w sklepach. My również postanowiliśmy... więcej »

 • Buty na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 59 2.68

  Nikt jeszcze nie odgadł dlaczego kobiety mają przysłowiowego "fioła" na punkcie różnego rodzaju obuwia. Każda z nas ma w swojej szafie po kilka albo nawet kilkanaście par butów na każdy sezon... więcej »

 • Najfajniejsze tenisówki na lato
  artykuł 0 3.28

  Tenisówki są trendy od kilku sezonów! A lato to idealna pora na ich noszenie. Świetnie sprawdzą się zarówno do strojów o sportowym charakterze, jak i do zwiewnych letnich sukienek. Oto... więcej »

 • Letnie obuwie - przegląd na lato 2011
  artykuł 1 2.74

  Wypady na plaże wymagają odpowiedniego obuwia - idealne będą japonki i tradycyjne klapki. W upalne dni, jakie z pewnością nadchodzą dużymi krokami, najlepiej wskoczyć w komfortowe i przewiewne... więcej »

 • Klapki Converse na lato!
  artykuł 2 1.78

  Kiedy słońce praży, a temperatury za oknem przekraczają 20 stopni, zamieniamy ciężkie ubrania na stroje, w których poczujemy się lekko i komfortowo. Dla miłośników wygodnych i ponadczasowych... więcej »

 • Sandały Bronx Toss - lato 2010
  artykuł 1 3.89

  Sandały z długą cholewką zakrywającą kostkę biją w tym roku rekordy popularności. Ten fason zdecydowanie dominuje nie tylko w ofertach producentów, lecz również na nogach gwiazd. Bronx... więcej »