burberry w Idolo.pl  (16)

Galerie zdjęć burberry (3)

 • Wojskowy look prosto z wybiegu!
  artykuł 0 4.13

  Za mundurem panny sznurem… To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym sezonie zawładnął nie tylko wybiegami światowych projektantów, ale też króluje na ulicach. więcej »

 • Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody - jesień/zima 2012/2013
  artykuł 0 2.84

  Choć zapewne większość z was jeszcze nie zaprząta sobie głowy jesienno-zimową garderobą, projektanci mody mają już swoich pracowniach gotowe kolekcje na nadchodzący sezon jesień-zima... więcej »

 • Być jak Miss
  artykuł 2 3.02

  Ciekawą sesję przygotował dla szwedzkiej sieci domów handlowych NK przygotował fotograf Marcus Ohlsson. Modelka Madelene de la Motte przeistacza się w królowe piękności z różnych krajów. więcej »

 • Daga Ziober - nowa twarz modelingu?
  artykuł 0 2.70

  Pracowała dla najlepszych zagranicznych magazynów o modzie. Brała udział w pokazach najlepszych światowych projektantów. W Polsce zrobiło się o niej głośno dopiero wtedy, gdy trafiła na... więcej »

 • Trendy 2012 - karnawałowa moda
  artykuł 3 2.98

  Projektanci prześcigają się w swoich pomysłach, co do stylizacji karnawałowych. Dlatego właśnie na wybiegu można było oglądać styl rockowo- punkowy, elegancję damy, lata 70-te oraz futuryzm.... więcej »

 • Trendy 2012 - w kratkę
  artykuł 1 3.35

  Szkocka krata wraca do nas ze zdwojona siłą! Czy chcemy czy nie, tej zimy będzie nam towarzyszyć wraz z trendami ognistych czerwieni oraz wytwornych futrzaków. Odrobina ekstrawagancji również... więcej »