bluzki w Idolo.pl  (284)

Galerie zdjęć bluzki (267)

 • Trend na falbany!
  artykuł 0 1.62

  Falbany kojarzą się ze zwiewnością, delikatnością i nierozerwalnie z latem. Warstwowe letnie sukienki i spódnice wyglądają romantycznie. Wiele marek proponuje coraz więcej ubrań ozdobionych... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - groszki
  artykuł 0 3.06

  Czy wiecie, że na Zachodzie na „groszki” mówi się „polka dots”? Nazwa jak najbardziej trafiona, bo Polki kochają te słodkie kropeczki! Ubrania w groszki nie wychodzą z... więcej »

 • Mango - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 1.99

  Szukasz czegoś zjawiskowego? W kolekcji sklepów Mango zaskakująca kolekcja. Wielość propozycji, różnorodność stylów, a to wszystko bardzo gustowne, zgodne z najnowszymi trendami mody, a... więcej »

 • Bluzki i koszule na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.73

  PUK PUK! Kto tam? Tu wiosna! A wraz z nią nowe inspiracje modowe w sklepach! Jak, w ciągle zmieniających się trendach, odnaleźć coś idealnego dla siebie? To proste! Wystarczy skorzystać z... więcej »

 • New Yorker - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.72

  Na sezon wiosna/lato 2012 prawdziwe rewolucje modowe. Dzięki najnowszym trendom bez obaw możemy wyzwolić się z szarych kokonów i włożyć na siebie coś weselszego. Ostatnio zrobiliśmy przegląd... więcej »

 • Sylwester z Pretty One
  artykuł 2 2.43

  Sylwester ma w sobie magiczną moc. Każda kobieta chce tej nocy być wyjątkowa i piękna. Jaki Stary Rok taki cały Nowy Rok… Nie bagatelizujmy więc tego przysłowia i przygotujmy się na Ten... więcej »