bluzki w Idolo.pl  (284)

Artykuły bluzki (17)

 • Trend na falbany!
  artykuł 0 1.64

  Falbany kojarzą się ze zwiewnością, delikatnością i nierozerwalnie z latem. Warstwowe letnie sukienki i spódnice wyglądają romantycznie. Wiele marek proponuje coraz więcej ubrań ozdobionych... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - groszki
  artykuł 0 3.07

  Czy wiecie, że na Zachodzie na „groszki” mówi się „polka dots”? Nazwa jak najbardziej trafiona, bo Polki kochają te słodkie kropeczki! Ubrania w groszki nie wychodzą z... więcej »

 • Mango - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.02

  Szukasz czegoś zjawiskowego? W kolekcji sklepów Mango zaskakująca kolekcja. Wielość propozycji, różnorodność stylów, a to wszystko bardzo gustowne, zgodne z najnowszymi trendami mody, a... więcej »

 • Bluzki i koszule na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.77

  PUK PUK! Kto tam? Tu wiosna! A wraz z nią nowe inspiracje modowe w sklepach! Jak, w ciągle zmieniających się trendach, odnaleźć coś idealnego dla siebie? To proste! Wystarczy skorzystać z... więcej »

 • New Yorker - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.75

  Na sezon wiosna/lato 2012 prawdziwe rewolucje modowe. Dzięki najnowszym trendom bez obaw możemy wyzwolić się z szarych kokonów i włożyć na siebie coś weselszego. Ostatnio zrobiliśmy przegląd... więcej »

 • Sylwester z Pretty One
  artykuł 2 2.43

  Sylwester ma w sobie magiczną moc. Każda kobieta chce tej nocy być wyjątkowa i piękna. Jaki Stary Rok taki cały Nowy Rok… Nie bagatelizujmy więc tego przysłowia i przygotujmy się na Ten... więcej »

 • Dla kogo ten dekolt?
  artykuł 0 3.77

  Podobno duży dekolt jest w stanie najlepiej zatuszować krzywe nogi. Teza zabawna, ale modna i prawdziwa, ponieważ krój dekoltu dobrany idealnie do figury podkreśli jej zalety i ukryje... więcej »

 • Wiosna w stylu Mohito
  artykuł 0 3.00

  Trendy w multiwymiarze i wiosenna elegancja - tak można określić najnowszą kolekcję MOHITO, w której dominuje kobiecość w liniach i krojach. Odnajdujemy w niej wpływy stylu COCO, postać... więcej »

 • Bluzki - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 4 4.27

  W ostatnim tygodniu prezentowaliśmy przegląd sukienek i spódnic. Nadszedł czas, by rozejrzeć się za ciekawymi bluzkami - takimi, które podkreślą nasz charakter. W galeriach mienią się kolorami... więcej »

 • Trendy kokardy!
  artykuł 6 3.15

  W tym sezonie najmodniejszą ozdobą są kokardy. Projektanci oszaleli na punkcie kokard, z rozmachem ozdabiają kreacje różnorodnymi kokardami we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ten bardzo... więcej »

 • Damska kolekcja Troll na lato 2010
  artykuł 0 3.32

  Letnia kolekcja Troll przesycona jest wakacyjnymi klimatami, znakomicie wpisuje się nie tylko w obowiązujące trendy, spełnia wszelkie kryteria mniej formalnego czy weekendowego stroju.... więcej »

 • Damska kolekcja Top Secret - lato 2010
  artykuł 1 2.59

  Letnia kolekcja marki Top Secret składa się z dwóch odmiennych stylistycznie linii - Simple Fersh i Tutti Frutti. Różnorodność propozycji pozwoli każdej z nas znaleźć strój, w którym poczuje... więcej »