• Pastele – modna bielizna na lato
  artykuł 2 2.75

  Lupoline – ekspert od kobiecych biustów – na lato 2012 przygotował serię bardzo kobiecych kompletów bielizny w pastelowych kolorach. Zestawy opracowane są w różnych fasonach, aby... więcej »

 • Bielizna na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 6 2.50

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dodatków oraz torebek, dziś przyjrzymy się bliżej bieliźnie! Nic tak nie dodaje pewności siebie jak dobrze dobrana, ładna bielizna. Niektóre kobiety kupują ją... więcej »

 • Co businesswoman kryje pod ubraniem?
  artykuł 0 3.04

  Na co dzień eleganckie, zadbane, pachnące najlepszymi perfumami. Za wszelką cenę starają się nie eksponować swoich walorów fizycznych, a formalne stroje – koszule i marynarki, ułatwiają... więcej »

 • Zmienność kobiet po zmierzchu
  artykuł 0 3.93

  To, że kobieta zmienną jest, każdy wie. Jednak prawdziwą sztuka opanowaną przez kobiety jest odgrywanie różnych ról, w zależności od przyświecającego nam celu. Większość przedstawicielek płci... więcej »

 • Wakacyjne trendy w bieliźnie
  artykuł 0 1.77

  Zwierzęce inspiracje, delikatne pastele i nasycone kolory – to trzy najgorętsze tendencje nadchodzącego sezonu, które zdominowały światowe wybiegi i ulice! Tegoroczne trendy... więcej »

 • Święta w kolorze burgundu
  artykuł 0 2.78

  Wysokiej klasy materiały, niepowtarzalny design i klimatyczne kolory w świąteczej edycji bielizny Intimissimi. Kolekcja w najintensywniejszych odcieniach czerwieni to świąteczne must have... więcej »