bielizna w Idolo.pl  (203)

Galerie zdjęć bielizna (141)

 • Piękne aniołki znowu chodzą…
  artykuł 0 2.74

  … oczywiście po wybiegu. Mowa naturalnie o modelkach firmy “Victoria’s Secret”, które każdego listopada zakładają prawdziwe anielskie skrzydła… oraz najnowszą... więcej »

 • Sesja dla Sophii
  artykuł 0 3.57

  Sophia Loren była bożyszczem milionów mężczyzn. Dziś jest inspiracją dla kreatorów, wizażystów i fotografów. Oto przepiękna, klimatyczna sesja zdjęciowa wykonana w hołdzie dla włoskiej... więcej »

 • Nowa seksowna kolekcja Victoria’s Secret
  artykuł 0 1.08

  Letnią kolekcję bielizny zaprezentowała właśnie uwielbiana przez kobiety na całym świecie marka Victoria’s Secret. Tym razem w dizajnerskiej kolekcji pojawiły sie prawdziwie ekskluzywne... więcej »

 • Pastele – modna bielizna na lato
  artykuł 2 2.75

  Lupoline – ekspert od kobiecych biustów – na lato 2012 przygotował serię bardzo kobiecych kompletów bielizny w pastelowych kolorach. Zestawy opracowane są w różnych fasonach, aby... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - groszki
  artykuł 0 3.07

  Czy wiecie, że na Zachodzie na „groszki” mówi się „polka dots”? Nazwa jak najbardziej trafiona, bo Polki kochają te słodkie kropeczki! Ubrania w groszki nie wychodzą z... więcej »

 • Jak wybrać odpowiednią bieliznę?
  artykuł 0 2.86

  Bielizna to bardzo ważny element garderoby, czasem nawet najważniejszy. Czyż nie czujemy się piękne i wyjątkowe nosząc pod ulubioną bluzką biustonosz nie tylko wygodny, ale i kuszący? Czyż... więcej »