• Bielizna na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 6 2.50

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dodatków oraz torebek, dziś przyjrzymy się bliżej bieliźnie! Nic tak nie dodaje pewności siebie jak dobrze dobrana, ładna bielizna. Niektóre kobiety kupują ją... więcej »

 • Co businesswoman kryje pod ubraniem?
  artykuł 0 3.04

  Na co dzień eleganckie, zadbane, pachnące najlepszymi perfumami. Za wszelką cenę starają się nie eksponować swoich walorów fizycznych, a formalne stroje – koszule i marynarki, ułatwiają... więcej »

 • Zmienność kobiet po zmierzchu
  artykuł 0 3.94

  To, że kobieta zmienną jest, każdy wie. Jednak prawdziwą sztuka opanowaną przez kobiety jest odgrywanie różnych ról, w zależności od przyświecającego nam celu. Większość przedstawicielek płci... więcej »

 • Wakacyjne trendy w bieliźnie
  artykuł 0 1.77

  Zwierzęce inspiracje, delikatne pastele i nasycone kolory – to trzy najgorętsze tendencje nadchodzącego sezonu, które zdominowały światowe wybiegi i ulice! Tegoroczne trendy... więcej »

 • Uwodzicielska kolekcja Atlantic
  artykuł 0 3.66

  Romantyczna, dziewczęca, a zarazem uwodzicielska - taka jest najnowsza kolekcja bielizny marki Atlantic której inspiracją była…kamasutra. Pomimo odważnego tematu kolekcja charakteryzuje... więcej »

 • Bielizna - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 6 3.74

  W zeszłym tygodniu dokonaliśmy przeglądu biżuterii, aby ułatwić naszym czytelniczkom wybór odpowiednich błyskotek. Dziś przedstawiamy przegląd tego, co najbardziej rozgrzewa w zimowe wieczory... więcej »